skip to Main Content

Rafał Nykiel

Akredytowany trener coachingu International Coaching Community – organizacji zrzeszającej i kształcącej coachów na całym świecie, której kursy zostały wyróżnione nagrodą EQA (EMCC). Posiada jedyny w Polsce certyfikat międzynarodowego trenera Team Coachingu ICC. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Szkole Głównej Handlowej, Politechnice Łódzkiej, Wyższej Szkole Menedżerskiej i Uniwersytecie Łódzkim.
Autor Encyklopedii Coachingu encyklopediacoachingu.pl
Propagator ujęcia systemowego i holistycznego w coachingu. Aktywnie działający trener, coach, executive coach i team coach.

Czytaj więcej

Do czasu kiedy poznałem Rafała nie miałem pojęcia ile może dać w rozwoju osobistym coaching. Po szkoleniach które przeprowadził Rafał zmiany które zaszły w moim życiu ,pracy i otoczeniu były tak duże że moi współpracownicy zaczęli dzielić znajomość ze mną na tą stara i tą nową która rozpoczęła się po mojej certyfikacji. Ten facet potrafi zmieniać w sposób tak zasadniczy i tak nie zauważalny iż metamorfoza jest czysta przyjemnością.

Roman Miler, Wiceprezes Zarządu
PKM DUDA

W 2010 i 2011 roku pięciu konsultantów firmy Solution Sp. z o.o. wzięło udział w szkoleniach International Coaching Certification I stopnia, które prowadził pan Rafał Nykiel.
Warsztaty obejmowały:

  • 10 pełnych dni zajęć merytorycznych i praktycznych,
  • praktykę coachingu superwizowaną w trakcie szkolenia,
  • sesję coachingu indywidualnego.

Kurs kończył się egzaminem.

Pracę pana Rafała oceniamy bardzo wysoko. Zajęcia były zawsze przygotowane i przemyślane, maksymalnie wykorzystujące dostępny czas. Nacisk postawiony był na ćwiczenia praktyczne, które były dokładnie omówione i rzetelnie wsparte teorią. Pakiet otrzymanych materiałów ułatwiał korzystanie ze szkolenia jak też był bardzo pomocny do pracy coacha.

Agnieszka Wróblewska, Prokurent
Solution Sp. z o.o.

Spotkałem na swojej drodze zawodowej kilku coachów, ale tylko Rafał potrafił systematycznie i konkretnie „zmusić” mnie do osiągnięcia stawianych w konkretnych sesjach celów. Nie doradza, a trafnie zadaje pytania i robi to bardzo skutecznie, z dużym życiowym doświadczeniem oraz pragmatycznym podejściem - które bardzo cenie. Polecam Rafała każdemu, kto oczekuje skoku naprzód w swoim rozwoju.

Marcin Wystrychowski, General Manager
Big Four Group
Back To Top