skip to Main Content

Rafał Nykiel

Akredytowany trener coachingu International Coaching Community – organizacji zrzeszającej i kształcącej coachów na całym świecie, której kursy zostały wyróżnione nagrodą EQA (EMCC). Posiada jedyny w Polsce certyfikat międzynarodowego trenera Team Coachingu ICC. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Szkole Głównej Handlowej, Politechnice Łódzkiej, Wyższej Szkole Menedżerskiej i Uniwersytecie Łódzkim.
Autor Encyklopedii Coachingu encyklopediacoachingu.pl
Propagator ujęcia systemowego i holistycznego w coachingu. Aktywnie działający trener, coach, executive coach i team coach.

Czytaj więcej

Pracowaliśmy razem przez prawie rok. Rafał znakomicie pomógł mi w odnowie zespołu i pokonaniu istotnych barier w wewnętrznej współpracy. Bardzo odpowiada mi jego styl, nienarzucający się i z poczuciem humoru, jednocześnie mocno nakierowany na rezultaty.

Lucyna Chwastowska, Director Devices R&D
TIETO

Rafała poznałam wiele lat temu, na kursie coachingu ICC. Jako trener zaraził mnie swoim sposobem myślenia o człowieku, a jako coach zachwycił czymś, co nazwałabym „łagodną skutecznością”. Dlatego kiedy pojawiła się potrzeba przeprowadzenia team coachingu w zarządzanym przeze mnie zespole wiedziałam, że to właśnie jemu chciałabym powierzyć to zadanie. I nie żałuję, obserwując pozytywne zmiany, zapoczątkowane przez nasze spotkania coachingowe. Wierzę, że nauczyliśmy się podczas team coachingu wystarczająco wiele, by jako zespół móc sobie dobrze radzić z trudnymi sytuacjami w przyszłości.

dr Joanna Sztobryn-Giercuszkiewicz, Pełnomocnik Rektora PŁ ds. Osób Niepełnosprawnych
Politechnika Łódzka

W latach 2009 – 2014 Rafał Nykiel prowadził szkolenia International Coaching Certification I stopnia dla kilkunastu coachów – pracowników Orange S.A. Potwierdzam wysoką jakość zrealizowanych szkoleń i tym samym przygotowania naszych pracowników do realizacji projektów coachingowych.

Dorota Ostrowska, Ekspert ds. rozwoju pracowników
Orange S.A.
Back To Top