skip to Main Content

Rafał Nykiel

Akredytowany trener coachingu International Coaching Community – organizacji zrzeszającej i kształcącej coachów na całym świecie, której kursy zostały wyróżnione nagrodą EQA (EMCC). Posiada jedyny w Polsce certyfikat międzynarodowego trenera Team Coachingu ICC. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Szkole Głównej Handlowej, Politechnice Łódzkiej, Wyższej Szkole Menedżerskiej i Uniwersytecie Łódzkim.
Autor Encyklopedii Coachingu encyklopediacoachingu.pl
Propagator ujęcia systemowego i holistycznego w coachingu. Aktywnie działający trener, coach, executive coach i team coach.

Czytaj więcej

Firma Boehringer Ingelheim Markting Sp. z o.o. współpracuje w zakresie szkoleń coachingowych z firmą Team Coaching i jej trenerem Panem Rafałem Nyklem. W ramach tej współpracy pracownicy firmy BI przeszli szkolenia I stopnia International Coaching Certification i zdobyli uprawnienia coach’a ICC. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas tych szkoleń są wykorzystywane przez nas w codziennej praktyce biznesowej.

Szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie. Ich program zapewnia zdobycie wiedzy przy jednoczesnym przełożeniu jej na praktykę. Uczestnicy nabywają doświadczenia w kontaktach z klientem i prowadzeniu sesji coachingowych.

Z pełną odpowiedzialnością polecam wspomniane szkolenie osobom zainteresowanym coachingiem i metodami efektywnego wspierania innych w osobistym rozwoju.

Jakub Gajda, Head of Hospital Sales Line
Boehringer Ingelheim

Uprzejmie informujemy, że w latach 2009 – 2012 sześciu pracowników T-Mobile Polska uczestniczyło w szkoleniu International Coaching Certification I stopnia, które prowadził trener ICC Rafał Nykiel (firma Team Coaching).

Przygotowany program, jak również sposób przeprowadzenia warsztatów, umożliwiał efektywne przekazanie i utrwalenie niezbędnej wiedzy, a w szczególności zapewniał rozwój kluczowych umiejętności w praktyce. Udział w warsztatach umożliwiał naszym uczestnikom bardzo dobry start w niezwykle wymagającej roli coacha wewnętrznego w naszej organizacji, jak również rozwinął umiejętności wykorzystywane z powodzeniem w pracy trenera lub HR Business Partnera. Z pełną odpowiedzialnością polecam wspomniane szkolenie osobom zainteresowanym coachingiem i metodami efektywnego wspierania innych w osobistym rozwoju.

Marlena Chojecka - Bek, HR Manager - Biznes Partner
T-Mobile Polska
Ten kurs był prawdziwą przygodą! Ciekawą (także dla mnie, która o coachingu piszę od lat), intensywną (pracowaliśmy od rana do wieczora) i pełną zwrotów akcji (zwłaszcza podczas prowadzonych przez nas samych sesji coachingowych). Ta przygoda nie byłaby pewnie aż tak fascynująca, gdyby nie nasz doświadczony przewodnik, czyli Rafał Nykiel. Z jednej strony zapewnił nam sporą dawkę emocji, z drugiej dał poczucie pełnego bezpieczeństwa. W ciągu trzech tygodni kursu Rafał dostarczył nam mnóstwo fachowej wiedzy i wypuszczał – jako początkujących coachów – na coraz głębsze wody.  Zachęcał – i to skutecznie, przynajmniej w moim przypadku – do dalszych poszukiwań, wskazując kolejne tropy, narzędzia, lektury.
Kurs ICC polecam każdemu, kto chce się rozwijać, myśli o pracy coacha, no i nie boi się przygód.
Anita Szarlik, redaktor naczelna
Magazyn "Coaching"
Back To Top

Pobierz bezpłatny ebook