Skip to content

Warto przeczytać: Sposób na karierę!

Agnieszka to uczestniczkę jednego z moich szkoleń ICC sprzed wielu lat, a dziś doświadczoną coach i nie tylko… Agnieszka pełni wiele ról i o tym właśnie jest wspomniana książka. To ciekawy i użyteczny poradnik pomagający w lepszym zorganizowaniu swojego życia. Agnieszka łączy pracę coacha, etat w korporacji i macierzyństwo (bliźniaczki). Autorka pisze tak otwarcie o swoim życiu, że miałem wrażenie towarzyszenia jej w codziennych czynnościach zawodowych.

Jak się domyślasz, odpowiedź na pytanie czy to możliwe, jest pozytywna, a książka odpowiada na pytanie jak można to zrobić, żeby nie zatonąć jak pewnie statek na którym podróżował Leonardo DiCaprio.  Oczywiście nie ma jednego gotowego sposobu, bo sytuacja każdego z nas jest zupełnie inna, ale można znaleźć tu wiele ciekawych podpowiedzi, wraz z narzędziami. Jest tu także wątek życia osobistego, a także droga rozwoju jako coach, w której została wspomniana także moja skromna osoba😉.

Rozmawiając z klientami coachingów lub uczestnikami szkoleń, zauważyłem dość powszechne przekonanie, że żeby coś osiągnąć, z czegoś innego należy zrezygnować. Na przykład nie da się pracować na etacie i jeszcze mieć firmy w obszarze HR. Nie wspominając o satysfakcjonującym życiu rodzinnym. Okazuje się, że jest na to sposób. Co prawda, wymaga mobilizacji, planowania i pewnej konsekwencji, ale jakże rozwojowe to może być dla nas.

W książce znajdziesz także wiele przykładów z praktyki coachingowej Agnieszki. To krótkie historie transformacji klientów w ciągu wielu lat pracy we własnej firmie.

Jeśli zastanawiasz się nad obraniem drogi coacha, a masz wątpliwości czy podołasz, ta książka może być dla Ciebie inspiracją oraz drogowskazem, jak zorganizować cały system, żeby osiągać spełnienie w różnych obszarach życia zawodowego i prywatnego.

Książkę możesz kupić tu: www.coachingirekrutacja.pl/sklep 

Rafał Nykiel

Back To Top