Skip to content

Zapraszamy w podróż ku wiedzy, odkrywaniu i samorozwoju. Czerp inspirację ze swoich unikalnych talentów i celu, by wprowadzić zmiany w swoim życiu, organizacji, kraju oraz świecie. Przyłącz się do ICC, jedynej społeczności Coachingowej, która stosuje taką samą metodologię niezależnie od miejsca na świecie.

Inspirujemy się tą wizją jako sposobem na rozwijanie osób i organizacji tak, aby pomóc im stać się ich najlepszą możliwą wersją. Przyłącz się do nas!

Rozwój indywidualny
  • ICC coaching skupia się na ludziach,
  • Zapewniamy nowe, skuteczne narzędzia,
  • Tworzymy bezpieczne środowisko do rozwoju i wykraczania poza swoje możliwości.
Skupieni na ludziach

Prowadzimy certyfikację trenerów, a nie szkoleń, gdyż uważamy, że to ludzie sprawiają, że coaching działa.
Dzięki swoim kluczowym kompetencjom coachingowym, standardom i zasadom etyki, ICC wspiera i rozwija zawód coacha oraz coaching jako działalność.
ICC jest organizacją inkluzyjną, a nie ekskluzywną.

Wspólny język

Uczestnicząc w szkoleniu ICC gdziekolwiek na świecie, będziesz odbywać takie same podstawowe szkolenie. Coachowie ICC używają wspólnego języka coachingu.

Perspektywa społeczna

ICC postrzega coaching jako potężną siłę napędową do stworzenia lepszego świata i inicjuje projekty społeczne w zakresie edukacji.

Utworzona przez Josepha O’Connora i Andreę Lages w 2001 roku ICC należy do największych profesjonalnych organizacji zajmujących się coachingiem na całym świecie, z ponad 12,000 certyfikowanych coachów w 67 krajach. Zaangażowana jest w rozwój zawodu coacha na wszystkich poziomach.

Back To Top